0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Gamba Osaka
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۴
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
FC Tokyo
Finished
۱۲:۳۰
Vissel Kobe
۳
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
SK Rapid Wien
-
-
AC Milan
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Glasgow Rangers FC
۰
۰
Manchester United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۱
Aston Villa
inprogress
۱۷:۳۰
Queens Park Rangers FC
۰
۱
Tottenham Hotspur
inprogress
۱۷:۳۰
AZ Alkmaar
۳
۰
KV Kortrijk
Finished
۱۵:۳۰
Burgos CF
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
VfB Stuttgart
۳
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۵:۳۰
Alaves
-
-
Real Sociedad
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SV Werder Bremen
۰
۳
Lecce
Finished
۱۶:۳۰
Racing Genk
-
-
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Dagenham & Redbridge
۰
۰
West Ham United
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Wimbledon
۲
۵
Brentford
Finished
۱۵:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۰
۰
RC Lens
inprogress
۱۶:۳۰
Las Palmas
۱
۲
Calcio Como
Finished
۱۲:۰۰
Elche
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
Girona FC
۳
۳
Montpellier HSC
Finished
۱۲:۳۰
RSC Anderlecht
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۵:۰۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Palermo
inprogress
۱۸:۰۰
Stade Rennes FC
-
-
Stade Laval
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Gillingham
۱
۰
Watford FC
inprogress
۱۷:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۳
۰
NK Gorica
Finished
۱۲:۰۰
Fortuna Koln
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Royal Antwerp FC
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Eibar
۱
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۱۳:۰۰
SV Darmstadt 98
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۴:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
Empoli
۰
۰
FC Ingolstadt 04
inprogress
۱۸:۳۰
LASK Linz
۲
۰
SKN St. Polten
Finished
۱۶:۳۰
Chesterfield
۰
۱
Sheffield United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Hallein
۱
۲
SV Wals-Grünau
Finished
۱۲:۰۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Darlington
۰
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۵:۰۰
Sassuolo
۰
۰
SPAL 1907 Ferrara
inprogress
۱۸:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۳
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۱:۳۰
Sanjoanense
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۳:۰۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۴
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۰
Sheffield Wednesday FC
inprogress
۱۷:۳۰
Valencia CF
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
NAC Breda
۱
۱
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۰۰
FC Gutersloh 2000
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
FC Lorient
۰
۰
Dinamo Brest
inprogress
۱۸:۳۰
Levante B
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Zacapa Tellioz
۲
۱
Club Xelaju
Finished
۰۵:۳۰
Gornik Polkowice
۱
۴
MKP Carina Gubin
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln 1904
۳
۳
1. FC Koln
Finished
۱۵:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۳
۳
Giessen Teutonia
Finished
۱۶:۳۰
Budaorsi SC
۴
۳
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۲:۰۰
Middelfart
۲
۱
VSK Arhus
Finished
۱۲:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۳
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
Fremad Amager
۲
۱
Ringsted IF
Finished
۱۲:۳۰
Felgueiras 1932
۱
۰
Chaves
Finished
۱۳:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۳
Barnet
Finished
۱۵:۳۰
Solihull Moors
۰
۳
Oxford United
Finished
۱۵:۳۰
Tamworth FC
۱
۰
Walsall FC
inprogress
۱۷:۳۰
York City FC
۱
۱
Grimsby Town
inprogress
۱۷:۳۰
Cremonese
-
-
Giana Erminio
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Pardubice B
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Spelle-Venhaus
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۵:۳۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۵:۳۰
Legia Warsaw II
۰
۳
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۳:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۵:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
De Graafschap
۱
۲
Al-Nasr
Finished
۱۵:۳۰
Barry Town FC
۲
۱
Newport County FC
inprogress
۱۷:۰۰
Boulogne
-
-
Dunkerque
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Futebol Clube Vizela
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Blekitni Stargard
۲
۳
Pogon Szczecin II
Finished
۱۲:۳۰
SV Eintracht Trier
۳
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۳
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۵:۳۰
Ballymena United FC
۱
۱
Bangor
Finished
۱۶:۳۰
FC Volendam
۱
۱
SK Deinze
inprogress
۱۷:۰۰
Boston United FC
۳
۱
Kettering Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Harland and Wolff Welders
۱
۱
Portadown FC
inprogress
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
۰
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۲:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۱
۰
VSG Altglienicke
Cancelled
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
۴
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Ilkeston FC
inprogress
۱۷:۳۰
Cambuur Leeuwarden
۰
۰
SV Meppen
inprogress
۱۸:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۰
۰
Sampdoria
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Erdi VSE
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۱:۳۰
Stal Brzeg
۱
۲
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۳:۰۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۲
Borussia Monchengladbach
inprogress
۱۷:۰۰
Quorn
۰
۱
Brackley Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Cheltenham Town
۱
۳
Plymouth Argyle FC
inprogress
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۰
۰
Mondercange
inprogress
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۰
۲
Chippenham Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Stratford Town
۰
۱
Leamington FC
inprogress
۱۷:۳۰
Spalding Utd
۱
۱
Rotherham United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۰
۰
Udinese Calcio
inprogress
۱۸:۳۰
Les Herbiers
۰
۰
Chamois Niortais FC
inprogress
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۰
۰
Caykur Rizespor
inprogress
۱۸:۳۰
Kryvbas Krivyi
-
-
Al Bataeh
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ishoj
۴
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
Türk Gucu Friedberg
-
-
FC Turabdin-Babylon Pohlheim
Abandoned
۱۵:۳۰
TUS Dassendorf
۱
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
Rijnvogels
۰
۳
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
Sundby BK
۳
۱
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۶:۰۰
Gaborone United
۰
۱
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
FC Buderich 02
۳
۱
SV Sodingen
Finished
۱۶:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۲
FC Huchting
Finished
۱۶:۳۰
Ballyclare
۰
۱
Linfield FC
inprogress
۱۷:۳۰
Needham Market
۱
۰
Maldon & Tiptree
inprogress
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Lincoln City
inprogress
۱۷:۳۰
Whitehawk
۱
۱
Ashford Town (Middx) LFC
inprogress
۱۷:۳۰
TSV Hartberg
۰
۲
FC Rukh Lviv
inprogress
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۲
۱
Salford City
inprogress
۱۷:۳۰
Accrington Stanley
۰
۱
Barnsley FC
inprogress
۱۷:۳۰
Goztepe AS Izmir
۰
۰
Luton Town
inprogress
۱۸:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
SV Schermbeck
inprogress
۱۸:۳۰
MFK Skalica
-
-
FC Vion Zlate Moravce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Diosgyor VTK
-
-
MFK Zemplin Michalovce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UD Oliveirense
۲
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۳:۰۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۱
Wisla Plock II
Finished
۱۳:۰۰
FC Liefering
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
Zulte-Waregem
۲
۰
KAA Gent
Finished
۱۵:۳۰
Standard Liege
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Verbroedering Dender EH
۰
۱
RAAL La Louviere
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۰
۳
Wigan Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Bootle
۱
۰
Southport FC
inprogress
۱۷:۳۰
CSM Scolar Resita
۰
۰
ND Gorica
inprogress
۱۸:۳۰
Le Mans FC
۰
۰
Angers SCO
inprogress
۱۸:۳۰
FK Pelister
-
-
KF Rinija Gostivari
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
Martigues
-
-
Aubagne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Marino
-
-
Tenerife B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
SV Austria Salzburg
۱
۵
Real Betis
Finished
۱۵:۳۰
Carshalton Athletic FC
۲
۰
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۷:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۱
Birmingham City FC
inprogress
۱۷:۳۰
SV Donau
-
-
SV Ried
inprogress
۱۸:۳۰
RW Walldorf
۰
۰
VfR Wormatia Worms
inprogress
۱۸:۳۰
Marino de Luanco
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Garbarnia
۱
۵
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
Bzenec
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovan Rosice
۴
۱
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۳۰
MFK Dolny Kubin
۰
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۳۰
Frydek Mistek
۰
۱
MFK Havirov
Finished
۱۱:۴۵
FK Usti nad Labem
۳
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۱
۳
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۰
۱
Velke Hamry
Finished
۱۲:۰۰
Mladost Novi Sad
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۲:۳۰
FC Malacky
۲
۳
FK Hodonín
Finished
۱۲:۳۰
Matador Puchov
۲
۰
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
SV Darmstadt 98
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۴:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina B
۱
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۴:۳۰
Kickers Offenbach
۱
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۳
۰
Altglienicke II
Finished
۱۵:۳۰
Willem II Tilburg
۳
۰
Lommel United
Finished
۱۶:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۰
۱
FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۴۵
South Shields
۰
۵
Hartlepool United
inprogress
۱۷:۳۰
Bath City
۱
۰
Port Vale
inprogress
۱۷:۳۰
Workington AFC
۰
۰
Morecambe FC
inprogress
۱۷:۳۰
Warrington Town
۰
۰
Altrincham
inprogress
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۱
۱
Millwall U21
inprogress
۱۷:۳۰
Wingate & Finchley FC
۲
۰
Aldershot Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
Lisburn Distillery
۰
۳
Carrick Rangers
inprogress
۱۷:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Worthing FC
inprogress
۱۷:۳۰
Alvechurch
۱
۰
Halifax Town
inprogress
۱۷:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
۰
۰
Lech Poznan II
inprogress
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۰
۲
Doncaster Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۰
۱
Boreham Wood FC
inprogress
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۰
۰
Woking FC
inprogress
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۱
Braintree Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
MFK Stara Lubovna
۰
۰
Slavia TU Kosice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Bavois
۰
۰
FC Sion II
inprogress
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۰
۰
FK Samorin
inprogress
۱۸:۳۰
Genoa
۰
۰
SSC Venezia
inprogress
۱۸:۳۰
Asteras Tripolis
-
-
Levadiakos
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Clermont
-
-
AS St. Etienne
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Uniao Lamas
-
-
Lusitania Lourosa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Worgl SV
-
-
SC Kitzbuhel
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Lancy
-
-
FC Grand-Saconnex
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Trofense
-
-
AVS Futebol SAD
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CD Don Alvaro
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Serie A
Flamengo RJ
-
-
Criciuma EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie B
Avai
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۰
۱
Mirassol FC
Finished
۰۴:۰۰
America Mineiro MG
-
-
Amazonas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Russia Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۲
FK Zenit St. Petersburg
inprogress
۱۸:۰۰
FK Dinamo Moscow
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Rostov
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۳۰
Rosario Central
۴
۲
Sarmiento
Finished
۰۳:۳۰
Racing Club
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
San Lorenzo
-
-
Atletico Huracan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۱:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۱
Rampla Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club de Montevideo
-
-
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Club Nacional de Montevideo
-
-
Miramar Misiones
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۰
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza FC
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۰۰
  Norway Eliteserien
Molde FK
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Sarpsborg 08
-
-
SK Brann Bergen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belgium Super Cup
Club Brugge KV
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۲:۰۰
Tacuary
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States USL Championship
Louisville City FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Phoenix Rising
۲
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
Charleston Battery
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Atletico de Rafaela
۱
۵
Nueva Chicago
Finished
۰۰:۴۰
CA Chaco For Ever
۰
۱
Temperley
Finished
۰۲:۴۰
Almagro
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almirante Brown de Lules
-
-
Club Atletico Aldosivi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Brown de Adrogue
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group A
Costa Rica U20
۱
۱
Cuba U20
Finished
۰۲:۳۶
USA U20
۹
۰
Jamaica U20
Finished
۰۵:۳۶
  Egypt Premier League
Talaea El Gaish
۰
۰
Pharco
inprogress
۱۸:۰۰
Ceramica Cleopatra FC
-
-
Baladiyet El Mahallah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
National Bank
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Kalmar FF
۲
۱
Djurgardens IF
inprogress
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IF Brommapojkarna
-
-
Hammarby IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Mexico LIGA MX
San Luis
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
  Australia South Australia State League 1
Playford Patriots
۲
۱
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۷
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
Coquimbo Unido
-
-
Nublense
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
O'Higgins
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۱
۳
Ipswich Knights
Finished
۰۹:۳۰
Samford Rangers FC
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
Bayside United
۱
۲
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۰:۳۰
North Star
۲
۳
Souths United
Finished
۱۲:۰۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۰
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۳:۰۰
Resistencia SC
۰
۱
12 de Junio de Villa Hayes
inprogress
۱۷:۳۰
Atletico Colegiales
۰
۰
Club General Martin Ledesma
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
WDSC Wolves U23
Finished
۱۰:۴۵
Gold Coast United U23
۱
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۸:۱۵
Brisbane City U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۳:۴۵
  Chile Primera B
Deportes Limache
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
Magallanes
-
-
La Serena
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
San Marcos de Arica
-
-
C.D. Universidad de Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Sydney FC NPL
Finished
۱۰:۰۰
Hills United FC
۴
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۵
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۲:۰۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۱
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۷:۳۰
AC Oulu
۰
۰
EIF Ekenas
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland Besta deild karla
KA Akureyri
-
-
Vikingur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
inprogress
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
-
-
FC Zurich
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Winterthur
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Japan J3 League
FC Osaka
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۲
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Fukushima United FC
۳
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Azul Claro Numazu
۲
۱
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۲:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۲
۱
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
Real Tomayapo
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  China Super League
Wuhan Three Towns
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۱
۲
Unam Pumas (W)
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna (W)
۰
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
Leon (W)
۱
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۸:۳۰
Hume City
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۲:۳۰
Moreland City FC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۲
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Japan Football League
Minebea Mitsumi
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۹:۳۰
Honda F.C.
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۱۲:۳۰
Verspah Oita
۲
۱
Sony Sendai
Finished
۱۲:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Okinawa SV
Finished
۱۰:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۰
Veertien Mie
Interrupted
۱۳:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL League Two
Ocean City Nor'easters
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۳:۰۰
BALLARD FC
۱
۲
Project 51O
Finished
۰۶:۰۰
Ventura County Fusion
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۲:۳۰
Long Island Rough Riders
۱
۳
Vermont Green
Finished
۰۰:۰۰
FC Tucson
۳
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۵:۰۰
Almaden FC
۰
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
Lionsbridge FC
۲
۱
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۰۰
Asheville City SC
۴
۰
Nona FC
Finished
۰۳:۰۰
  Wales League Cup
Cwmbran Celtic
۲
۳
Trethomas Bluebirds
Finished
۱۵:۰۰
Caersws
۰
۰
Holywell
inprogress
۱۷:۰۰
Penrhiwceiber Rangers
۱
۴
Goytre United
inprogress
۱۷:۰۰
Caerau Ely
۲
۱
Trefelin
inprogress
۱۷:۰۰
Prestatyn Town
۱
۵
Buckley Town
inprogress
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۱
۱
Cambrian & Clydach
inprogress
۱۷:۰۰
Penrhyncoch
۰
۳
Guilsfield FC
inprogress
۱۷:۰۰
Llantwit Major
۲
۰
Newport City FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Poland 2. Division
Wieczysta Krakow
۰
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۱۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۲
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۳
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۰
۲
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۱
۴
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۰
۴
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Playford City Patriots Reserves
-
-
West Adelaide Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
  New Zealand Northern Premier League
Bay Olympic
۳
۳
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
West Coast Rangers
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۳۰
Manurewa AFC
۱
۴
Birkenhead United
Finished
۰۶:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Auckland City
Finished
۰۹:۰۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Miramar Rangers
۸
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۶:۰۰
Stop Out Sports Club
۳
۲
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۱
۵
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۱۵
  Australia NPL Victoria Women
Heidelberg United (W)
۲
۱
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۱
۰
South Melbourne (W)
Finished
۱۰:۳۰
Essendon Royals (W)
۱
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast United
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar Youth
۱
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۶
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
  China League 2
Shenzhen Juniors FC
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Lanhang
۱
۱
Hunan Xiangtao
Finished
۱۵:۰۰
Quanzhou Yassin
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۰۰
Shanghai Harbor Reserves
۲
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۳۰
  Estonia Esiliiga
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۰۰
FC Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۶:۳۰
Tartu JK Welco
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۱
۰
Tabasalu Charma
inprogress
۱۸:۳۰
Viimsi JK
۴
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
South Melbourne U23
۱
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۳۰
Hume City U23
۳
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۴۵
Moreland City U23
۱
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Avondale U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۵:۳۰
Port Melbourne U23
۱
۳
Green Gully U23
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
JaPS II
۲
۲
NJS
Finished
۱۶:۳۰
FC Futura
۰
۳
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division
Ranheim Trondheim
۱
۰
Sogndal IL
inprogress
۱۷:۳۰
IK Start Kristiansand
۰
۰
Valerenga IF Oslo
inprogress
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Stabaek
inprogress
۱۷:۳۰
FC Lyn Oslo
۲
۱
Asane IL Ulset
inprogress
۱۷:۳۰
Egersund IK
۰
۱
Bryne FK
inprogress
۱۷:۳۰
Moss
۰
۰
Kongsvinger IL
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۲
Nova Iguacu U20
Finished
۱۶:۳۰
Bangu U20
۰
۰
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Boavista RJ U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Australia Queensland Premier League
Broadbeach United
۲
۱
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
Logan Lightning
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۰۰
AC Dukla Praha
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۰
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۸:۳۰
Bohemians 1905
۰
۰
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۲
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۶
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL South Australia
Para Hills Knights
۱
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
North Eastern Metro Stars
۱
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Croydon Kings
۵
۳
South Adelaide
Finished
۰۸:۳۰
Campbelltown City
۴
۲
White City Beograd
Finished
۰۹:۰۰
Modbury Jets
۳
۰
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
  Japan Regional League
Vonds Ichihara
۲
۱
Aries Tokyo FC
Finished
۱۲:۳۰
Kariya
۲
۲
Gakunan F Mosperio
Finished
۱۰:۳۰
J-Lease FC
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۵:۳۰
Fuji University
۱
۵
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۵:۳۰
  China Jia League
Yanbian Longding
۱
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۴:۳۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۲
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۱
۱
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Guangzhou FC
۳
۰
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
JyPK (W)
Finished
۱۴:۳۰
HJK Helsinki (W)
۳
۰
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Jyvaskylan Pallokerho (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aland United (W)
۰
۰
HPS (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Craiova
-
-
FC UTA Arad
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rapid Bucuresti
-
-
CFR 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Sorrento FC Reserves
۰
۱
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۰
۳
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۰۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۲
۳
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۶
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۳
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tallinna FC Ararat (W)
۲
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev (W)
۳
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
Saku Sporting (W)
۷
۲
Viimsi JK (W)
Finished
۱۳:۰۰
Flora Tallinn (W)
۴
۰
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۰
۰
France U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia U19 (W)
۱
۰
Lithuania U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Modbury Jets Reserves
۱
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۱
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Campbelltown Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide Raiders Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
Metro Stars Reserves
۰
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Myanmar National League
Thitsar Arman FC
۱
۲
Yadanarbon
Finished
۱۲:۳۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Cancelled
۱۳:۰۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
  Malaysia Liga A1
Armed Forces F.C.
۱
۱
Yayasan Pahang Maintenance FC
Finished
۱۲:۱۵
Imigresen FC
۱
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
UiTM United
۰
۳
Melaka United
Finished
۱۶:۱۵
  Australia NSW Premier League 2
UNSW FC
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۲
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۳
۰
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Fraser Park
۰
۰
South Coast Flame FC
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۳
Hawkesbury City SC
Finished
۱۱:۰۰
Inner West Hawks
۳
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
New York City FC II
۲
۱
Philadelphia Union II
Finished
۰۴:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Torrens Birkalla Reserves (W)
۲
۱
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۰۸:۱۵
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۱
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۲
۲
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۴
۴
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۱
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
SD Raiders U20
۰
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۴
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۳
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۴
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۵
۲
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۸:۳۰
Hills United FC U20
۱
۵
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۲:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۱۱:۳۰
Mokpo City
۳
۳
Siheung Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Yangpyeong FC
۱
۲
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۰
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic FNL
Vyskov
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
inprogress
۱۸:۰۰
MKF Chrudim
۳
۰
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۱:۴۵
FC Silon Taborsko
۰
۰
Slavia Prague B
inprogress
۱۸:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Wari AC
۱
۰
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Prayag United Sports Club
۳
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۳:۰۰
Southern Samity
۳
۴
Kidderpore SC
Finished
۱۳:۰۰
  Ireland U20 League
Athlone Town U20
۱
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۵:۳۰
Drogheda United U20
۲
۰
Cork City U20
inprogress
۱۷:۰۰
Shamrock Rovers U20
۰
۰
Waterford FC U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
GKS Dospel Katowice
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۱۵
KP Legia Warszawa
-
-
Zaglebie Lubin SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Pogon Szczecin
-
-
SSA Korona Kolporter Kielce
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Sweden Superettan
IK Oddevold
۰
۳
Helsingborgs IF
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۲
۲
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
Orebro SK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۸:۳۰
Osters IF
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
EPS
۲
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
KPV Kokkola
۰
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۲
۰
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Akatemia
۱
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۳
۱
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
  Myanmar U20 League
Dagon Port FC U20
۱
۰
Myawady FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United FC U20
۰
۲
Mahar United U20
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Serie C
Londrina EC
-
-
SER Caxias
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sao Bernardo FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Ullensaker Kisa IL
۴
۳
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Strommen IF
۳
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
  Poland 1. Division
Termalica BB Nieciecza
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۶:۰۰
Pogon Siedlce
۰
۰
Chrobry Glogow
inprogress
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۴
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۱:۱۵
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۱۵
Brisbane Olympic (W)
۳
۴
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United SC (W)
۲
۰
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lions FC (W)
۱
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۳
Doveton
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۰
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Box Hill United
۰
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Broadbeach United U23
۱
۱
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۰۰
  Finland Kolmonen
Villan Pojat
۲
۲
KePS
Finished
۱۴:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۰
Kings SC Kuopio
Finished
۱۵:۳۰
KaPa Kajaani
۰
۱
OsPa
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
Esbjerg F.B.
۰
۱
OB Odense
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۴
۴
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۱
۱
Tiller IL
inprogress
۱۷:۳۰
Mosjoen IL
۰
۲
Verdal
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Turkgucu Munchen
۲
۲
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
FV Illertissen
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
Greuther Furth II
۲
۶
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۱:۳۰
Pyeongchang United
۳
۲
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۰
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۴
۱
Seoul United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Tammeka II
۷
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۵:۳۰
Johvi FC Phoenix
۰
۵
Tallinna JK Legion
Finished
۱۵:۳۰
Nomme Kalju II
۵
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۲:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Philippines U19
۲
۰
East Timor U19
Finished
۱۱:۳۰
Cambodia U19
۰
۲
Indonesia U19
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Joondalup United
۶
۰
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۱
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
  Panama Liga Prom
Udelas FC
۰
۳
CA Independiente de La Chorrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Union Cocle
۱
۱
San Francisco FC Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Plaza Amador Reserves
۰
۱
Tauro FC Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۲
۰
Sport Recife PE (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Stirling Macedonia U20
۲
۰
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۱
۱
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۴
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۳
۱
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۰
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۰
۰
Azuriz FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Cascavel U20
-
-
Apucarana U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Bayernliga South
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۱
SV Erlbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Landsberg
۰
۱
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
TSV Grünwald
۲
۴
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۴:۰۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
-
-
Kamaz Nab Chelny
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۰
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۸:۳۰
Rodina Moscow
-
-
SKA Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۱
۰
Mornington
Finished
۰۸:۳۰
Old Scotch
۲
۰
Brandon Park
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Devonport Strikers (W)
۴
۰
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۲
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۳
AD San Carlos
Cancelled
۰۴:۳۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۰
۰
Cooma Tigers U23
Cancelled
۰۵:۴۵
Monaro Panthers U23
۱
۵
Canberra Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۱
New Town Eagles
Finished
۰۵:۴۵
Tasmania University SC
۰
۴
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
  South Africa Championship Women
JVW FC (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Copper Belts FC (W)
۰
۱
University of Pretoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Ready
۱
۱
Træff
Finished
۱۵:۳۰
Kristiansund BK 2
۱
۱
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Bjorkelangen
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۰
۰
Funnefoss/Vormsund
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Throttur Reykjavik (W)
۱
۱
FH Hafnarfjodour (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Stjarnan (W)
۰
۰
Breidablik Kopavogur (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
۰
۱
FK Suduva Marijampole
inprogress
۱۷:۳۰
FK Panevezys
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Jedinstvo Ub
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mladost Lucani
-
-
OFK Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Cukaricki Stankom
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland League Cup
FC Edinburgh
۰
۰
Partick Thistle
inprogress
۱۷:۳۰
FC Livingston
۱
۰
Dunfermline
inprogress
۱۷:۳۰
Ross County
۱
۰
Raith Rovers
inprogress
۱۷:۳۰
Peterhead
۱
۰
Elgin City
inprogress
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۲
۰
Greenock Morton
inprogress
۱۷:۳۰
Brechin City
۰
۱
Alloa Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۱
Airdrieonians FC
inprogress
۱۷:۳۰
Kelty Hearts
۰
۰
Hibernian FC
inprogress
۱۷:۳۰
East Kilbride
۰
۲
Aberdeen FC
inprogress
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۱
Hamilton Academical FC
inprogress
۱۷:۳۰
Dundee United FC
-
-
Ayr United
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Inverness Caledonian Thistle
۳
۰
Bonnyrigg Rose
inprogress
۱۷:۳۰
Clyde FC
۰
۱
Motherwell
inprogress
۱۷:۳۰
Arbroath
۰
۱
Annan Athletic
inprogress
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۱
۱
Cove Rangers
inprogress
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۳
Falkirk FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Georgia Georgia Cup
Kolhketi Khobi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۴
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۶:۳۰
Fc Gonio
۲
۳
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Borjomi
۰
۳
Lokomotivi Tbilisi II
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Virginia United
۵
۰
Western Spirit
Finished
۰۹:۳۰
North Pine
۱
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Palm Beach Sharks
۰
۲
Burleigh Heads
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۲:۳۰
Newmarket
۴
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
University of Queensland
۴
۰
North Brisbane
Finished
۱۲:۴۵
  World Friendly Club Matches Women
FC Bergheim (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۴:۳۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۰
BSC Young Boys Berna (W)
Finished
۱۵:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
-
-
VfL Wolfsburg (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  South Africa Second League Women
RV United (W)
۱
۲
Badgers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۵
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۱:۰۰
Metro United (W)
۳
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Dunedin City Royals
۱
۳
Christchurch United
Finished
۰۴:۰۰
Selwyn United
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۴
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
  Slovenia Prva liga
NS Mura
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Radomlje
-
-
FC Koper
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Brazil Serie D
Nova Iguacu FC
-
-
Democrata Sete Lagoas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Anapolis FC
-
-
Brasiliense FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Manaus FC
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Serra FC ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santo Andre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Agua Santa SP
-
-
CA Patrocinense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Porto Velho EC
-
-
Humaita
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۲
۰
Union Espanola (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Iraq Division One
Diyala FC
۱
۰
Al Karma
inprogress
۱۸:۰۰
Al Ramadi SC
۰
۱
Peshmerga Sulaymaniya SC
inprogress
۱۸:۰۰
  Argentina Primera A Women
Racing Club (W)
۰
۰
River Plate (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste (W)
۰
۰
Rosario Central (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Banfield (W)
۳
۱
CA Belgrano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Boca Juniors (W)
۱
۰
CA Independiente (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۲
۰
Tacuarembo
Finished
۱۶:۳۰
Cerrito CS
-
-
Plaza Colonia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb
۰
۰
JPS
Finished
۱۶:۳۰
Narpes Kraft
۲
۰
OTP
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkosliiga
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۴
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۴
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
PK-35 Helsinki
-
-
Jippo Joensuu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Boston City FC Brasil U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
EC Futgol U20
۰
۰
Athletic Club MG U20
inprogress
۱۷:۰۰
Coimbra EC U20
۳
۰
AC Tres Coracoes U20
Finished
۱۵:۳۰
Cruzeiro EC U20
۴
۱
XV de Novembro EC MG U20
Finished
۱۶:۰۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۵
۲
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۲
۱
North Geelong U23
Finished
۰۵:۳۰
  Iceland 1. Deild
IBV Vestmannaeyjar
۱
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 1. Liga
SK Super Nova
۷
۰
Marupe
Finished
۱۳:۳۰
Riga FC II
۵
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
JDFS Alberts
۱
۲
Valmiera FC II
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۶:۳۰
VJS Vantaa
۰
۰
HJS Akatemia
inprogress
۱۷:۳۰
EBK
۰
۱
Pallo-Iirot Rauma
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Mauaense SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۲
۰
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico U23 League
Monterrey U23
۰
۰
Queretaro U23
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Cruz Azul U23
۰
۰
Toluca U23
inprogress
۱۸:۳۰
Chivas Guadalajara U23
۰
۰
Mazatlan FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۰
۰
Club America U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
-
-
JK Trans Narva
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Amateur Cup
SV Mattersburg
-
-
Klingenbach
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ASK Weppersdorf
-
-
ASK Horitschon
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ecuador Superliga Women
El Nacional Quito (W)
-
-
Macara (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bulgaria Vtora Liga
FK Fratria
-
-
Dobrudzha Dobrich
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Belarus 1. Division
Niva Dolbizno
۱
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۴
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
Volna Pinsk
۱
۰
BATE Borisov Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
-
-
Rio Branco PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Kazakhstan League Cup
FC Turan
۰
۲
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
-
-
Nautico U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Cearense C
Crato EC
-
-
Itarema EC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Terra E Mar CE
-
-
Tiangua EC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
-
-
Vilavelhense ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Porto Vitoria
-
-
Vitoria ES
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hercilio Luz U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AD São Caetano do Sul
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
CA Taquaritinga SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Barretos SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
XV de Jau
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
GD Saocarlense
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Los Chankas CYC
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FBC Melgar Arequipa
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Brazil Carioca 2
Serrano RJ
-
-
FC Petropolis Goncalense
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Bulgaria Parva liga
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
Arda Kardzhali
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Argentina Torneo Federal A
CA el Linqueno
-
-
CA Sarmiento de Resistencia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Buin
-
-
Provincial Ovalle
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۰
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۵:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۰
۰
24 de Septiembre
inprogress
۱۸:۳۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Ireland FAI Cup
Pike Rovers
۱
۰
Midleton FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IA Akranes (W)
۰
۲
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 5. Deild
IB Uppsveitir
۰
۲
Midas
inprogress
۱۷:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Bella Vista
۰
۰
Salus
inprogress
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
Independiente Medellin U19
۲
۰
Envigado U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Uniao Suzano SP U20
۰
۲
Santos AP U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense U20
Santa Cruz CE U20
۳
۰
Alvinegro U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۲
Atletico Cearense U20
Finished
۱۶:۰۰
  Vietnam U21 Championship
Binh Phouc U21
۰
۰
Dong Nai U21
Cancelled
۱۲:۳۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۰
۰
Long An U21
Cancelled
۱۳:۳۰
  United States USL League One Cup
Central Valley Fuego
۱
۰
Spokane Velocity FC
Finished
۰۶:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
AD Juventud Esperanza
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید